Aksidenti tragjik në Fier, rëndohet gjendja e vajzës 6 vjeçare, niset drejt Traumës

Aksidenti tragjik në Fier, rëndohet gjendja e vajzës 6 vjeçare, niset drejt Traumës

1654802164_fier.jpg

Është rënduar gjendja shëndetësore e vajzës 6 vjeçare që mbeti e plagosur pas aksidentit tragjik të mbrëmjes së ndjeshme në Fier.

Mësohet se vajza 6 vjeçare është nisur drejt spitalit të Traumës në kryeqytet ndërkohë që edhe  prindërit e saj janë në gjendje të rëndë.


Lajmi kryesor:

Parakalimi i gabuar shkaktoi aksidentin tragjik me 3 viktima në Fier! Arrestohet drejtuesi i mjetit, Mariglen Skënderaj


E.K/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS