Aksidenti tragjik në Mamurras, në drejtim të mjetit 39-vjeçari Urim Pepa! Shkak i aksidentit humbja e kontrollit të makinës

Aksidenti tragjik në Mamurras, në drejtim të mjetit 39-vjeçari Urim Pepa! Shkak i aksidentit humbja e kontrollit të makinës

Ka qenë 39-vjeçari Urim Pepa që ka qenë në drejtim të makinës tip "Toyota", në momentin e përplasjes që i mori jetën atij vetë dhe Saber Dungës dhe Nikoll Gjonit. Shkak i aksidentit është përcaktuar humbja e kontrollit të automjetit nga Pepa, për arsye që nuk dihen ende.


Lajmi kryesor:

8 viktima për 4 ditë nga aksidentet/ Makina çan bordurën në Milot-Mamurras e bie në ujë, humbin jetën 2 kushërinjtë dhe shoku i tyre, po ktheheshin nga një mort (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Afera e privatizimit të ish-klubit ‘Partizani', Qirjazi: Ish ministri Oketa më kërkoi firmosjen e shkresave për privatizim

Afera e privatizimit të ish-klubit ‘Partizani', Qirjazi: Ish ministri Oketa më kërkoi firmosjen e shkresave për privatizim