Aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit, 4 viktimat janë pjesëtarë të një familje nga Kosova, 2 fëmijë të mitur

4 viktimat e regjistruar në aksidentin pasditen e sotme në Rrugën e Kombit janë anëtarë të një familje nga Kosova.

Mësohet se familja po udhëtonte me mjetin tip ‘Citroen’.

Dhe një fëmijë është plagosur rëndë i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Ai është nisur në Tiranë drejt spitalit të Traumës.

Targa e kamionit


Lajmi kryesor:

Pamjet nga aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit/Makina përplaset me kamionin, shuhet familja nga Kosova, bashkëshortët, fëmija dhe nipi i tyre! Një 3-vjeçare te Trauma


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?×

Lajmi i fundit

John

Sllovakia aprovon për përdorim Sputnik V, në qershor nis vaksinimi