Aksidentohen 3 makina në Kurbin, 3 të plagosur rëndë, dërgohen në spitalin e Traumës

Aksidentohen 3 makina në Kurbin, 3 të plagosur rëndë, dërgohen në spitalin e Traumës

Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Mamurras- Fushë Krujë, në lagjen Demokracia. Të plagosur kanë mbetur 3 persona të cilët janë dërguar në spitalin e Traumës.

Nga të dhënat praprake shkak mësohet të ketë qenë shpejtësia e madhe. Benzi me ngjyre gri ka qenë me shpejtësi dhe në tentativë për të parakaluar Golfin ka goditur Benzin tjetër me ngjyre blu që drejtohej nga një grua. 

"Në aksin e vjetër Mamurras- Thumanë, në vendin e quajtur "Kryqëzimi i Adriatikut " ,janë përplasur 3 automjete, ku si pasojë kanë marrë dëmtime 3 shtetas, të cilët janë dërguar në spitalin e Traumës, Tiranë dhe ndodhën nën kujdesin mjekësor, jashtë rrezikut për jetën", thotë policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Eliom: 21/08/2021 20:30

    Si nuk msun me ec kto maloket

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve