Aksioni i policisë me urdhër të SPAK/ 43 urdhër arreste, përfshirë Avdylajt, Valter dhe Durim Bamin

Aksioni i policisë me urdhër të SPAK/ 43 urdhër arreste, përfshirë Avdylajt, Valter dhe Durim Bamin

Aksioni i policisë

1715924085_aksionilezhe.jpg

Ndërkohë detaje të reja mësohen rreth aksionit policor në disa qytete të vendit me urdhër të SPAK.

Gazetarja Keti Banushi bën me dije se në Shijak janë lëshuar urdhër arreste për vëllezërit Avdylaj, ndërkohë që janë lëshuar urdhër arreste edhe për dy vëllezërit Durim dhe Valter Bami.  

Gjithsej mësohen se janë lëshuar 43 urdhër arreste.


Lajmi kryesor:

SPAK godet klanet kriminale, 43 urdhër arreste! Mes tyre për vëllezërit Duka, Avdylaj, Bami e Lul Berisha, ish drejtori i policisë Lezhë! Në kërkim ish-deputeti i PS, Arben Ndoka! (VIDEO)


G.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)

Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)