Aktivistët e Vetëvendosjes mblidhen në sheshin 'Skënderbeu' për të festuar

Aktivistët e Vetëvendosjes mblidhen në sheshin 'Skënderbeu' për të festuar

Shumë aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje janë mbledhur në sheshin “Skënderbeu” për të fituar fitoren në zgjedhjet e parakohshme në Kosovë. Ata shihen duke festuar me flamurin kombëtar dhe me disa flamuj të shteteve të tjera.


Lajmi kryesor:

Vetëvendosje fiton në Kosovë! Albin Kurti flet si kryeministër: Ftesë LDK-së për koalicion


  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Përballja e të penduarit të drejtësisë Luftar Reçi me grupin e Emiljano Shullazit do të bëhet me dyer të mbyllura! Avokatja: Jo më 'publicitet'

Përballja e të penduarit të drejtësisë Luftar Reçi me grupin e Emiljano Shullazit do të bëhet me dyer të mbyllura! Avokatja: Jo më 'publicitet'