POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Aktor në fushë', Neymar çmend kundërshtarët, tifozët meksikanë ironizojnë futbollistin/ VIDEO

Neymar në ndeshjen me Meksikën

Neymar është një ndër futbollistët më të komentuar përsa i përket lojës në fushë. Shumë media ndërkombëtare e kanë cilësuar si një aktor në fushë.

Një nga episodet e tij ishte dhe incidenti në ndeshjen e djeshme me Meksikën ku ka mjaftuar vetëm një prekje nga futbollisti meksikanë dhe ai është rrëzuar duke u rrotulluar në fushë.Tifozët meksikanë kanë realizuar një video ku ironizojnë Neymar për mënyrën sesi ai aktron.

/b.ha.
Komento