Aktori turk blen shkollën dhe e shkatërron, hakmerret ndaj mësuesve që e keqtrajtonin

Aktori turk blen shkollën dhe e shkatërron, hakmerret ndaj mësuesve që e keqtrajtonin

 Caglar Ertugrul

Aktori i njohur turk Caglar Ertugrul bleu shkollën ku kishte bërë filloren dhe më pas e shkatërroi ndërtesën.

Ai postoi në llogarinë e tij në Instagram foto nga rrënojat dhe tregoi arsyen se përse bëri një veprim të tillë.

“Mësuesit e mi të shkollës fillore gjithmonë më rrihnin, kështu që unë bleva shkollën dhe e shkatërrova plotësisht. Le të jetë në këtë gjendje si traumat e mia të përkeqësuara”, shkruan Ertugrul.

Vetëm në pak kohë fotot qarkulluan me shpejtësi në internet duke bërë që shumë njerëz të reagojnë ndaj aktorit. Disa e kritikuan dhe disa të tjerë e mbështetën veprimin e tij.

 Caglar Ertugrul ka fituar çmimin Golden Butterfly si aktori më i mirë i një komedie romantike në vitin 2020 dhe çmimin si aktori më i mirë në një serial televiziv në 2021.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • shqip: 05/05/2024 16:07

    Ska ca i ben gomarit e i bie samarit i thojne kesaj. E kuptoj qe nuk eshte normale te te rrah mesuesi por nga sjellja qe ke bere duket qe te kane rrahur pak se eshte dashur te te jepnin me shume dru qe te vinin trute ne vend.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

I dënuar për trafik droge në Itali, arrestohet me qëllim ekstradimi 58-vjeçari në Vlorë (EMRI)

I dënuar për trafik droge në Itali, arrestohet me qëllim ekstradimi 58-vjeçari në Vlorë (EMRI)