Aktorja e famshme kalon me fustan nusërie në tapetin e kuq në Venencia (FOTO)

Aktorja e famshme e Hollywood nuk ka harruar të surprizojë në tapetin e kuq. Bëhet fjalë për Penelope Cruz e cila është shfaqur në festivalin e 76 në Venecia me një fustan nusërie. Në median e huaj parakalimii saj u cilësua sikur ‘ po kalonte para altarit të martesës’.  Fustani i saj i bardhë me tyl dhe i dekoruar me kristale ishte mbi të gjitha fantastik. 

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe efekti i vaksinimit, a duhet të hiqet ora policore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vrasje me armë zjarri në Tiranë pas një konflikti, ndërron jetë në spital 27-vjeçari! Disa të shoqëruar (EMRI+VIDEO)