Aktorja e famshme kalon me fustan nusërie në tapetin e kuq në Venencia (FOTO)

Aktorja e famshme e Hollywood nuk ka harruar të surprizojë në tapetin e kuq. Bëhet fjalë për Penelope Cruz e cila është shfaqur në festivalin e 76 në Venecia me një fustan nusërie. Në median e huaj parakalimii saj u cilësua sikur ‘ po kalonte para altarit të martesës’.  Fustani i saj i bardhë me tyl dhe i dekoruar me kristale ishte mbi të gjitha fantastik. 

2/2
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Plagosja e sekretarit të PD në Kavajë, Rama: E qartë që ngjarja s'ka lidhje politike! Lulzim ndahu nga Iliri e Saliu, boll bëre kukullën e të paudhëve pa din e iman