Aktorja e njohur e 'Portokalli' dhe Marina Vjollca bëhen bashkë në projektin e ri (FOTO)

Aktorja e humorit Delinda Disha mësohet se i është bashkuar spektaklit më të ri që do të nisë në “Tv Klan”, “Klanifornia Show”.

Disha, e cila numëron një sërë rolesh të suksseshme në shoun “Portokalli”, i bashkohet kështu një sërë aktorëve të tjerë të famshëm, që do të bëhen pjesë e spektaklit, që do të drejtohet nga Marina Vjollca.

Vetëm pak ditë më parë u bë i ditur lajmi se Marina Vjollca do të ishte pjesë e shout më të ri në “Tv Klan”,i cili përveç të ftuarve do të ketë në qendër të tij edhe humorin së bashku me kastin e aktorëve të “Duplex”

  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rikthehen netët turistike në Shëngjin, pushuesit 'pushtojnë' shëtitoren e plazhit