Aktorja pornografike kandidon
për bashkinë e Torontos

Aktorja pornografike kandidon<br />për bashkinë e Torontos
Një kandidaturë e pazakontë për kreun e bashkisë në qytetin e Torontos në Kanada.Bëhet fjalë për aktoren pornografike Nikki Benz, e cila ka vendosur të garojë për kreun e bashkisë së këtij qyteti.

Sipas Nikkit kandidatura e saj është  miratuar nga një numër i madh i banorëve të cilët nuk kanë asnjë paragjykim ndaj saj.

Por aktorja është kritikuar edhe më parë jo vetëm për këto prodhime kinematografike, gjithashtu edhe për abuzim në përdorimin e alkoolit dhe drogës.Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Gjykata Ndërkombëtare Penale lëshon urdhër-arrest për 2 besnikët e Putinit

Gjykata Ndërkombëtare Penale lëshon urdhër-arrest për 2 besnikët e Putinit