Akuzat e opozitës për paketën e qeverisë për krizën, Rama: Ja një faturë reale dhe konkrete! E vajtueshme kriza juaj e logjikës

Akuzat e opozitës për paketën e qeverisë për krizën, Rama: Ja një faturë reale dhe konkrete! E vajtueshme kriza juaj e logjikës

Akuzave të qeverisë se paketa e qeverisë për krizën nuk është një lëvizje konkrete Rama i është përgjigjur me një faturë konkrete të publikuar në Twitter.K reu i qeverisë ka treguar nëpërmjet faturës sesa kushtojnë 800këh.

‘Ja një faturë reale, konkrete, aritmetikisht e pakontestueshme, që tregon se sa kushtojnë 800këh dhe se sa reale, konkrete, aritmetikisht e vajtueshme është kriza e thellë logjike e ulëritësve profesionistë, në politikë e në media’- shkroi Rama.

Fatura e publikuar nga Rama. 


Lajmi kryesor:

Paketa e qeverisë për krizën, opozita: Zero mbështetje konkrete, vetëm 50 mln euro me ndryshim buxheti! Ministrja: Janë 43 miliardë lekë


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)