Akuzat monstruoze: Përparim Ademi shfrytëzoi Zhanetën dhe Kristinën edhe për prostitucion, u shiti mbi 10 fëmijë

1609585623_perparimademi.jpg

Çdo ditë e më shumë mësohen detaje të tmerrshme në lidhje me ngjarjen e 31 dhjetorit të kaluar, ku u vranë nga i dashuri i tyre brenda shtëpisë në Astir dy motrat, Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi.

Zbulohet se nga dëshmi të marra nga të afërm të motrave janë hedhur akuza të forta ndaj vrasësit Përparim Ademi se i ka përdorur ato për prostitucion në Selanik.

Madje mësohet se akuzat kanë shkuar deri aty sa është përmendur edhe shitja e mbi 10 fëmijëve të motrave.


Lajmi kryesor:

Report Tv zbardh dëshmitë tronditëse/ Përparim Ademi përdorte dy motrat për prostitucion e trafik fëmijësh? 10 fëmijë me to i ka shitur në Greqi?!


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?×

Lajmi i fundit

John

Pamjet, ja si tentoi të vetëdigjej me benzinë një person në ceremoninë e Fitër Bajramit në Tiranë