Alban Ramosaj ‘thumbon’ Era Istrefin: Sa kilovat janë vetëtimat andej nga ty

Era Istrefi dhe Alban Ramosaj

Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar së fundmi videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me artistin e njohur ‘Konshens’. Mirëpo këngëtari Alban Ramosaj ka vënë re se në klipin 'Oh God' ka detaje të cilat ngjasojnë me klipin e këngës së tij ‘A thu pse’ .

Të dy videoklipet janë xhiruar në det dhe në sfond kishte vetëtima. "Era Istrefi, sa kilovat janë vetëtimat andej nga bregu yt?"- shkruan Alban Ramosaj. "Thashë mos të kisha kopjuar, por jo, koinçidencë qenka’- i kthehet duke qeshur.

"Thashë mos të kisha kopjuar, por jo, koinçidencë qenka."- ja ka kthyer Era duke qeshur.

 

 

  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Lajm i mirë, Bashkia e Tiranës hap aplikimit për regjistrimin e fëmijëve në çerdhe