Albi Nako publikoi këtë foto intime nga dushi dhe bëri rrëmujë gjithë rrjetin (FOTO)

Koreokrafi Albi Nako ka publikuar një foto dhe të gjithë mbetën të shtangur. Ai ka ndarë në Instastory foton e një çifti teksa bëjnë dush sëbashku dhe ka për të gjithë ndjekësit një këshillë.

"Nëse doni të kurseni ujë, dushin bëjeni bashkë".-shkruan ai në foto. Për një kohë ai humbi vëmendjen e medias pasi u qetësuan zërat për lidhjen e tij të papranuar me balerinën Alban Hoxha.

Një hov lajmesh rreth njetës së tij ndodhën edhe pas divorcit nga bashkëshortja, Klauda Pepa.

 

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shkollat mbyllur nga koronavirusi/ A po funksionon mësimi online?

Komento