Aleancë e re? Einxhel ironizon Donaldin me besnikërinë e Ilirit: Ja pra njerëz, të paktën Iliri i ka ndenjur besnik njerëzve të vet!

Einxhel Shkira dhe Ilir Shaqiri

Einxhel Shkira dhe Ilir Shaqiri

Pas eleminimit të Dj Dagz dhe pikëllimit të moderatores, Einxhel Shkira është vënë re një ballafaqim i sinqertë mes saj dhe balerinit, Ilir Shaqiri. Kësaj rradhe pa doreza, Einxhel ka vlerësuar një veçori të karakterit të tij, besnikërinë. Rikujtojmë se Einxhel pati një zhgenjim me qëndrimin e aktorit, Donald Veshaj në nominime, ku ky i fundit në vend të Dj Dagz zgjodhi Dritan Bramën. Moderatorja shtoi gjithashtu se i vinte për të vjellë nga veprimi i Donaldit, si pasojë është poziconuar në krah të Ilirit duke vlerësuar bësnikërinë e tij kundrejtë Sabianit, Arjolës, madje edhe Arbërit që hyri së fundmi.

‘Ja pra njerëz, të paktën Iliri i ka ndenjur besnik njerëzve të vet!’, tha Einxhel.  

A po ndryshojnë ‘klanet’ në shtëpinë më të fashme në vend? Edhe pse, vlen për t'u përmendur fakti se Einxhel dhe Ilir kanë pasur një debat pikërisht për besnikërinë, lidhur me tradhëtinë e tij ndaj bashkëshortes.

 

G.MO//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

Me Buron Sadik Kacelin, dy thesare arti në një studio!