Bora Zemani nënë për herë të dytë! Një lumturi kaq e madhe nuk mbahet dot vetëm për vete

Bora Zemani nënë për herë të dytë! Një lumturi kaq e madhe nuk mbahet dot vetëm për vete

Bora dhe Donaldi

Bora Zemani dhe Donald Veshaj së shpejti do të bëhen prindër.

Moderatorja ka konfirmuar se është në pritje të ëmbël duke vendosur duart në barkun e saj dhe duke thënë se:

"Një lumturi kaq e madhe nuk mbahet dot vetëm për vete" deklaroi ajo në një postim në instagram.

Aktualisht ajo ka një djalë nga martesa e parë me Dj Vin Velin,ndërsa Donaldi do të përjetojë ndjesinë e të qenit prind për herë të parë.

Xh.K/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Buburrecat nga ajri 'pushtojnë' Potamin në Himarë, Kumbaro në Report Tv: S’kanë zbritur luanët nga mali

Buburrecat nga ajri 'pushtojnë' Potamin në Himarë, Kumbaro në Report Tv: S’kanë zbritur luanët nga mali