Alizoti: Dhunohet vëzhguesi i PD në Berat, Blendi Klosi të tërheqë zagarët e tij se do mbajnë përgjegjësi

Alizoti: Dhunohet vëzhguesi i PD në Berat, Blendi Klosi të tërheqë zagarët e tij se do mbajnë përgjegjësi

Tomorr Alizoti

Drejtuesi i PD për qarkun e Beratit, Tomorr Alizoti ka akuzuar drejtuesin e PS për këtë qark, Blendi Klosin se ka angazhuar njerëz që po dhunojnë vëzhguesit e PD. Alizoti thotë se në KZAZ 65 në Berat është dhunuar vëzhguesi i PD, Arben Mpeshtanaku. Ai shprehet se çdo gjë është e filmuar dhe se pamjet do t'i dërgohen prokurorisë, ndërsa thekon se nëse një gjë e tillë ndodh sërish, 'hera e dytë nuk do të jetë më paralajmërim'.

"Është rrahur një vëzhgues i PD publikisht dhe është poshtëruar publikisht. Si drejtues i qarkut të Beratit, i bëj thirrje Blendi Klosit, drejtuesit të PS që të tërheqë zagarët e tij se do mbajnë përgjegjësi personale, çdo gjë është e filmuar. I paralajmëroj të gjithë, askush nuk ka të drejtë të prekë asnjë demokrat, çdo gjë është e filmuar dhe do i kalojnë prokurorisë, hera e dytë nuk do jetë më thirrje, paralajmërojmë të gjithë zagarët e Klosit të tërhiqen", tha Alizoti.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

U 'kryqëzua' nga tifozët, Elseid Hysaj hap rrjetet sociale! Mbrojtësi i Kombëtares: Kërkoj ndjesë, ishte gabim loje

U 'kryqëzua' nga tifozët, Elseid Hysaj hap rrjetet sociale! Mbrojtësi i Kombëtares: Kërkoj ndjesë, ishte gabim loje