Almeda Abazi feston ditëlindjen, bashkëshorti i saj e uron shqip para gjithë fansave

Almeda Abazi feston ditëlindjen, bashkëshorti i saj e uron shqip para gjithë fansave


Ish Miss-i shqiptar, tashmë një aktore e njohur në Turqi feston ditëlindjen. Bukuroshja Almeda Abazi feston sot 27 vjetorin e lindjes dhe kjo është një prej ditëlindjeve të saj më të veçanta.

Këtëherë Almeda feston dhe mban në bark krijesën e saj të parë. Ajo që ka tërhequr vëmendje është urimi i bashkëshortit të saj turk, Tolgahan Sayisman

"Gëzuar ditëlindjen më e bukura e botës. E kalofsh pjesen tjetër të jetës si bukuria e zemrës tënde." shkruan ai në gjuhën e tij. 

Më pas Tolgahan ka shkruar me shkronja të mëdha edhe në shqip "Të dua shumë", krahas fotos së Almedës.

Sa herë që gjen rastin aktori turk përshëndet fansat në gjuhën shqipe.

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit