Almeda Abazi: Kam paguar ujin që kam pirë dhe rrobat që kam larë në DWTSA

Almeda Abazi: Kam paguar ujin që kam pirë dhe rrobat që kam larë në DWTSA

Almeda Abazi

Show i kërcimit DWTSA ka mbaruar e megjithatë pakënaqësitë kanë filluar. Moderatorja e DWTSA, Almeda Abazi ka shprehur pakënaqësin e saj kundrejt produksionit. Ajo është shprehur shumë e habitur për faktin që ujin që ka pirë dhe rrobat që ka larë i ka paguar vetë.

“Sapo bëra check-out nga hoteli ku qëndrova për 3 muaj në Tiranë dhe për habinë timë pagova shpenzimet extra, pra ujin që kam pirë në minibar dhe laundry(lavanderi) që kam larë rrobat, madje edhe hekurosjen e kostumit të Tolgës, i cili pa asnjë lloj interesi erdhi me shumë dëshirë dhe respektoi në maksimum stafin dhe produksionin e DwTSA duke lënë angazhimet e tij në Turqi”-është shprehur Abazi.

Më pas ka folur dhe për pjesëmarrjen e bashkëshortit të saj aktorin e famshëm turk, Tolgahan Sayisman që nuk u prit si duhej nga produksioni.

“Ajo që dua të them është që jo vetëm që Tolga nuk mori një 'mirëserdhe', por edhe ‘përcjellja’ që na bënë më la pa fjalë sepse gjëja me të cilën unë mburrem është pikërisht mikpritja shqiptare. Gjithsesi, theksoj se kjo nuk ka të bëjë me të gjithë shqiptarët”-ka vijuar Almeda.

Dhe e ka përfunduar me një falënderim ironik për produksionin dhe shumë dashuri për tiranën. “Faleminderit produksioni i Dancing With The Stars! Tirana të dua”.

(Postimi i Almeda Abazit)

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit