POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Almeda Abazi poston për herë të parë foton e djalit të porsalindur

Almeda Abazi ka postuar për herë të parë foto me djalin dhe bashkëshortin e saj Tolgahan.

Djali i tyre erdhi në jetë më 5 Maj të këtij viti dhe çifti zgjodhi të pagëzojë me emrin Efehan.

Në foto Almeda duket mjaft e emocionuar ndërsa Tolgahan i qëndron pranë teksa mbajnë në krah djalin e tyre.

m.v./Shqiptarja.com
Komento