Almeda Abazi tregon sekretin! Si humbi kilet e tepërta të shtatzënisë pa dietë dhe palestër (Foto)

Almeda Abazi tregon sekretin! Si humbi kilet e tepërta të shtatzënisë pa dietë dhe palestër (Foto)

Aktorja e njohur shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali të vogël të quajtur Efehan.

Aktorja ka ndarë disa momente të veçanta me vogëlushin e saj në Instagram. Ndërsa tani ajo ka bërë një bisedë me fansat, nga ku ka treguar sa kilogramë shtoi gjatë shtatzënisë dhe si ia doli të rrëzojë një pjesë prej tyre.

Almeda ka zbuluar se shtoi 16 kilogramë dhe arriti të rrëzojë 8 prej tyre menjëherë pas lindjes.  Ajo zbuloi se këto kilogramë i humbi vetëm me gjidhënie pasi ende nuk e ka nisur dietën dhe palestrën.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak