Ambasadorja e SHBA-së Yuri Kim, ai italian Fabrizio Bucci dhe suedezja Elsa Hassad shëtitje në Tiranën me diell, blejnë gështenja pranë Liqenit Artificial

Yuri Kim dhe ambasadorja e Suedisë Elsa Hassad në Tiranë

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim, ambasadori italian Fabrizio Bucci dhe ajo suedeze Elsa Hassad kanë kaluar këtë të dielë duke shëtitur Tiranën.

Përmes një postimi në Instagram, Kim ka publikuar një foto me ambasadoren suedeze në qendër të kryeqytetit pranë statujës së ‘Skënderbeut’.

Më tej Kim ka shëtitur edhe në Kodrat e Liqenit Artificial, ku duket se ka shkëmbyer biseda të shkurtra me qytetarët, ndërsa është ndalur edhe për të blerë gështenja.

Po ashtu kanë shijuar edhe disa tinguj muzike tek Liqeni si dhe disa gështenja.

E.M./a.m./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?

Komento

Komente

 • Refat: 17/01/2021 19:21

  Je zonje grua. Te falenderojme pa fund qe nje personalitet si ju takon popullin e thjeshte. Se ata grabitqaret tane nuk kane kohe te bejne gjera te tilla se jane gjithe diten dhe naten duke mbyllur pazaret e qelbura ne kurriz te atij fukarait qe shet geshtenja.

  Përgjigju
  • Sokrat: 18/01/2021 02:37

   Te lumt goja Refat

  • Julie: 17/01/2021 20:25

   As nje vote, per asnje parti te korruptuar me fytyrat e qelbura te parlamentit suma albania.×

Lajmi i fundit

John

Ambasada amerikane thirrje qytetarëve: Mos bini pre e mashtrimeve! Viza nuk merret në këmbim të parave