Amerikanët në shok! Nuk do ta besoni se ç'po bënte Melania Trump kur Kongresi po sulmohej nga mijëra persona

Donald dhe Melania Trump

SHBA- Amerikanët janë në shok! E dini pse? Për shkak të asaj që ka qenë duke bërë Melania Trump në momentin që Kongresi Amerikan po sulmohej nga turma njerëzish në mbështetje të bashkëshortit të saj.

Në një kohë që Trump po ziente për atë që po ndodhte, sipas burimeve të Daily Mail, Zonja e Parë ishte duke përgatitur terrenin për një fotosesion. Sipas të njëjtave burime, Melanias iu kërkua që të bindte bashkëshortin e saj që të dilte dhe t'i kërkonte turmës që të tërhiqej, por ajo refuzoi duke vazhduar që të rregullonte tryezën ku do të bënte fotografitë.

"Zemra e qeverisë amerikane ishte nën rrethim, vetë demokracia jonë ishte në rrezik, por zonja Trump po rregullonte me qetësi qelqurinat prej porcelani për fotografitë," tha burimi, duke shtuar se edhe personat më besnikë të mbetur të Trump mbetën "të tronditur" nga veprimet e saj .

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  10 vjet më pas, a është bërë drejtësi për 21 janarin?

Komento

Komente

 • Usa: 10/01/2021 22:23

  Per pak dite .. do dali e verteta..!!! Patriot Time it’s Coming

  Përgjigju
 • Scutari: 10/01/2021 19:36

  Fakte si ndodhite ne SHBA dhe breksiti i Britanise se Madhe tregojne se, sistemi zgjedhor aktual nuk eshte funksional sepse merr vendime per te cilat njerezit pendohen me pas dhe pasojat jane te pakthyeshme!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rastet ditore me COVID në Berat/ Të infektuar nxënës, mësues dhe punonjësja e burgut