Ancelotti sërish pozitiv me COVID, në fundjavë Real Madridin e drejtoin i biri i italianit

Ancelotti sërish pozitiv me COVID, në fundjavë Real Madridin e drejtoin i biri i italianit

Në ndeshjen me Calta Vigo-n që Real Madrid do të luajë të shtunën do të ketë në stol një trajner të veçantë.

Kjo pasi Carlo Ancelotti, trajneri i parë i ekipit, ka rezultuar sërish pozitiv me koronavirus dhe sipas mediave në Spanjë djali i tij do i marrë vendin të paktën për një ndeshje. Edhe për Davide Ancelotti kjo do jetë sfida e tij e parë në krye të një skuadre, i cili sigurisht do të marrë disa këshilla dhe sugjerime nga i ati.

Madrilenët do të kërkojnë kthimin te fitoja, pas asaj humbjeje turpëruere në “El Clasico”, që pësoi nga Barcelona e Xavi Hernandez

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Pse nallanet janë këpucët perfekte për pranverën 2023

Pse nallanet janë këpucët perfekte për pranverën 2023