Andrea Marko mbron Neymarin në “Botërori +”: Ka kaluar trauma

Andrea Marko mbron Neymarin në “Botërori +”: Ka kaluar trauma

Andrea Marko në emisionin Botërori +

Specialisti i futbollit në emisionin “Botërori në Report Tv, Andrea Marko, i ka dalë në mbrojtje yllit brazilian Neymar, teksa shpesh simulon në fushë, duke u bërë edhe objekt i talljeve në rrjetet social....

Neymar ka kaluar disa trauma në karrierën e tij. Po ju kujtoj që në Kupën e Botës para 4 viteve ai mori një goditje në shtyllën kurrizore, që e nxori jashtë. Në shkurt të këtij viti pati frakturë në këmbë. Pra, Neymar vjen nga disa goditje të njëpasnjëshme dhe rivalët mundohen ta dëmtojnë sa më shumë, sepse pa të, Brazili ndoshta humb shumë cilësi. E drejtë që ai nganjëherë e tepron, por kur merr shumë goditje, natyrisht që edhe do simulosh.

Andrea Marko.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

U bënë prindër për herë të parë, Mariza Ikonomi publikon foton me partnerin

U bënë prindër për herë të parë, Mariza Ikonomi publikon foton me partnerin