Andrea Marko në “Botërori +”: Danimarka, më e vogla në 1/8 finale

Andrea Marko në Botërori +

Specialisti i futbollit Andrea Marko, i ftuari i përhershëm në emisionin “Botërori +” në Report Tv, ka dhënë mendimin e tij për ndeshjen e mbrëmjes mes Kroacisë dhe Danimarkës…

Në këtë fazë nuk ka skuadra të mëdha e të vogla, por Danimarka është më e dobëta në fazën 1/8 finale, duke e krahasuar me 15 të tjerat. Kjo nuk do të thotë se ajo nuk shanset e veta, por në letër është e tillë.

Ndërsa Kroacia vjen me petkun e të fortit, stabël në fazën e grupeve, me element shumë cilësorë, me lojtarë që luajnë te Real Madrid dhe do të ishte vërtet surpriza më e madhe në këtë fazë po të eliniminohej.

 Andrea Marko.

  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

’Pa Gjurmë’/ Zhdukja e Bleona Matës reagon nëna e Begzim Isës: Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, por gjejeni…