Andrea Marko në “Botërori +”: Rusia mund të surprizojë Kroacinë

Andrea Marko në 'Botërori +'

Në panelin e emisionit “Botërori +” në Report Tv janë diskutuar edhe dy ndeshjet e sotme çerekfinale të Kupës së Botës “Russia 2018”, ku Andrea Marko dhe Eduard Prodani, të ftuarit e përhershëm, kanë mendime të ndryshme. Nëse Prodani mendon se Suedia do të bëjë surprizën e radhës, Marko mendon ndryshe…

Kroacia është më e lodhur dhe ka filluar të bëjë kalkulime që në ndeshjen me Danimarkën. Ndërsa Rusia do të jetë më e freskët, pasi pavarësisht se luajti 120 minuta ndaj Spanjës, është e freskët, pasi nuk harxhoi energji.

Rusia vjen edhe me petkun që nuk ka çfarë të humbë më dhe duke mos qenë favorite, është skuadra që mund të surprizojë dhe mendoj që ka për ta bërë një gjë të tillë.

Andrea Marko.

  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ Ju duket i drejtë vendimi për shtyrjen pa afat të masave kufizuese?

Komento