Angelina dhe Brad anulojnë
divorcin, rimendojnë kthimin bashkë

Angelina dhe Brad anulojnë<br />divorcin, rimendojnë kthimin bashkë
Angelina Jolie e pa divorcin me Brad Peet si një fillim të ri.

Pas kërkesës për divorc, ajo dhe gjashtë fëmijët e çiftit kaluan nëntë muaj duke ndërruar shtëpi pas shtëpie.

Ndërsa në qershor ata u shpërngulën njëherë e mirë në vilën madhështore në në lagjen Los Feliz në Los Angeles.

Por mesa duket Angelina nuk është më aq e vendosur për ndarjen nga Brad. Sipas një burimi për “Us Weekly”ajo është ende e dashuruar me Brad, dhe për këtë ka filluar ta rimendojë ndarjen.

Kjo vjen edhe si pasojë e faktit se Brad ka hequr dorë nga pija. “E dinte cili ishte problemi i tij dhe e dinte që duhej ta rregullonte. Kjo është e vetmja gjë që kërkoi Angelina prej tij.”, thotë burimi.

“Të gjithë mendojnë se ata do të kthehen bashkë. S’do të habitej askush sikur të deklaronin anulimin e divorcit dhe të përpiqeshin sërish për martesën e tyre.”

Epo të shpresojmë për më të mirën tani!

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com
 

 

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Akuzat e SHBA, Kina kundërpërgjigjet nga Moska: S’kemi pasur gisht në krizën e Ukrainës, s’kemi furnizuar kurrë asnjë palë

Akuzat e SHBA, Kina kundërpërgjigjet nga Moska: S’kemi pasur gisht në krizën e Ukrainës, s’kemi furnizuar kurrë asnjë palë