Angelina Jolie akuza të rënda ndaj Brad Pitt: Dhuna fizike ka nisur para incidentit të avionit në 2016

Angelina Jolie akuza të rënda ndaj Brad Pitt: Dhuna fizike ka nisur para incidentit të avionit në 2016

Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Angelina Jolie pretendon se abuzimi fizik i Brad Pitt ndaj saj “filloi shumë përpara” incidentit  të avionit të vitit 2016 gjë që çoi në kërkesën e saj për të divorcuar.

Ekipi ligjor i aktores më 4 prill paraqitën një kërkesë për të publikuar disa biseda që do të vërtetonin se 60 vjeçari kishte refuzuar që ish gruaja e tij të shiste aksionet e saj në një kantinë vere, nëse ai nuk do të firmoste.

Ndërsa më tej thuhet se në dokumentet e paraqitura historia e abuzimit fizik ndaj yllit të “Maleficent” ka nisur shumë kohë më përpara udhëtimit me avion në shtator të vitit 2016 Franca në Los Anxhelos. Ai fluturim shënoi herën e parë që ai abuzoi fizikisht edhe drejt fëmijëve të tij. Ndaj edhe Jolie e la menjëherë atë.

Pitt dhe Jolie, u divorcuan në vitin 2019 dhe kanë gjashtë fëmijë: Maddox, Pax, Zahara, Shiloh dhe binjakët  Vivienne dhe Knox.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Fifi sqaron raportin me Flori Mumajesin: Po pres të më shkruajë vetë

Fifi sqaron raportin me Flori Mumajesin: Po pres të më shkruajë vetë