Angelina Jolie ndryshon look-un e flokëve dhe duket kaq bukur!

Angelina Jolie ndryshon look-un e flokëve dhe duket kaq bukur!

Aktorja me famë botërore, fituesja e çmimit Oscar Angelina Jolie ka ndryshuar look-un e flokëve.

Ajo është kthyer përsëri në bjonde. Aktorja doli në New Jork mbrëmjen e së mërkurës me një ndryshim të dukshëm në flokët e saj.

Pamja e saj  me nuacën e re dhe me shkëlqim e bënte të dukej lozonjare dhe me një freski pranverore.Edhe stili i saj përsa i përket veshjeve ka ndryshuar aq sa ajo në vitin e kaluar, konkretisht në muajin maj lançoi linjën e saj.

1/2
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 25/02/2024 02:44

    Me floket bjonde duket si babai i saj tek /Midnight cowboy/.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?



×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Rotacioni me Shqipërinë, de la Fuente i Spanjës: Kërkojmë fitoren, jemi larg ekipit të 2008-ës

Euro 2024/ Rotacioni me Shqipërinë, de la Fuente i Spanjës: Kërkojmë fitoren, jemi larg ekipit të 2008-ës