Vajza e Angelina Jolie dhe Brad Pitt, Vivienne, heq dorë nga mbiemri i të atit

Vajza e Angelina Jolie dhe Brad Pitt, Vivienne, heq dorë nga mbiemri i të atit

Angelina Jolie, Vivienne dhe Brad Pitt

Vajza e Angelina Jolie dhe Brad Pitt, Vivienne, ka hequr dorë nga mbiemri i saj ‘Pitt’. Në programin për muzikalin e ri ‘The Outsiders’, 15-vjeçarja renditet si ‘Vivienne Jolie’ dhe jo ‘Vivienne Jolie-Pitt’, shkruan PEOPLE.

Megjithatë nuk është akoma e qartë nëse ajo e ka ndryshuar ligjërisht mbiemrin..

Vivienne nuk është e para nga gjashtë fëmijët e Jolie dhe Pitt që ka ndryshuar mbiemër vitet e fundit.

Vitin e kaluar motra e saj Zahara në një video u prezantua si Zahara Marley Jolie.

Pretendohet se këto ndryshmime vijnë që pas tensioneve të vazhdueshme që Pitt ka pasur me fëmijët dhe ish-partneren e tij prej disa vitesh.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Protesta e opozitës me molotovë, Veliaj: Djegësit e flamurit dhe përdhunuesit e institucioneve meritojnë të ndëshkohen

Protesta e opozitës me molotovë, Veliaj: Djegësit e flamurit dhe përdhunuesit e institucioneve meritojnë të ndëshkohen