Angelina Jolie pozon nudo në moshën 44-vjeçare

Angelina jolie

Angelina Jolie ka befasuar fansat me një  një foto nudo në revistën e modës Harper’s Bazaar.

Ajo është shfaqur e mbuluar vetëm nga një vello e tejdukshme, ku shkruhet "Angelina Jolie e egër në zemër".

Aktorja 44-vjeçare gjithashtu rrëfyer se nuk mund të jetojë jashtë SHBA-së, pasi nuk e lejonte Brad Pitt.

Do të doja shumë të jetoja jashtë, gjë që do të bëj menjëherë pasi fëmijët e mi të jenë 18-vjeç. Ne duhet të jemi afër babait të tyre tani“, ka thënë ajo.

Aktorja e njohur ka thënë gjithashtu se jeta sjell shumë ndryshime, ka plagë të dukshme dhe të padukshme.

Kujtojmë që Jolie u divorcua me Brad Pitt dhe të dy kanë 6 fëmijë.

Postimi i revistës

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se sot do të arrihet një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Qeveria e re e Kosovës, Basha: PD në krah, suksesi në interes të të gjithë shqiptarëve