Ankohen për varfërinë, ish-deputetja e LSI del në protestë me xhup 1,859 dollarësh

Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi dhe Përparim Spahiu

Teksa një grup të rinjsh ka protestuar sërish të dielën në mbrëmje, LSI ka dale hapur në krye të tubimit.

Kanë qenë ish-deputetët Përparim Spahiu dhe Floida Kërpaçi ata të cilë nuk i janë fshehur asnjë moment ‘syrit’të kamerave.

Por ajo që bie në sy është veshja e shtrenjtë e zyrtares së partisë që ankohet për varfërinë e shqiptarëve.

Sikurse shihet nga foto, Kërpaçi mban të veshur një xhup Moncler. Marka në fjalë shquhet edhe nga stema në krahun e xhupit të saj.

Por përmes një kërkimi të thjeshtë, nuk bëhet fjalë për një veshje të çfarëdoshme. Kërpaçi mban një xhup që kushton plot 1,859 dollarë./Lexo

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?

Komento

Komente

 • FUNDËRRRRINA: 14/12/2020 13:07

  Shikono fytyr nallanen këëërpaçi vajza e hajdutit mashtrus që shiste një hyrje tre her. E kjo fundërrrrin e fundërrrinave proteston për drejtësi. E pastaj drejtësin të vi e ta bëj bastsrdi hajdut kriminel wc qenef salmut berrrshurrra.

  Përgjigju
 • Taulant: 14/12/2020 12:15

  I takon, i ka marre leket nga Xhikja per t'u dhene kalamajve nga 20,000 lek, i ka genjyer me 5 mije dhe i dolen leket e xhupit te mire. Po keta monstra ngado t'i prekesh vec euro u nxjerr ne prerje 500-she, ndaj do humbin edhe ne 25 prill 2021.

  Përgjigju
 • dulja: 14/12/2020 08:58

  E po me plera se keta te L.S I nuke bene nena mortja ju henger kure votoni keta plera

  Përgjigju
 • Ops: 14/12/2020 08:42

  Pa benin kjo dhe tha po e blej

  Përgjigju
 • Daku: 14/12/2020 07:44

  Ndoshta ja ka sugjeruar tigri arben ahmetaj tek ndonje dyqan me ulje

  Përgjigju
 • Emigrant: 14/12/2020 02:59

  Ky. Xhup mund te blihet edhe 50$ ne thrift store. Po pak rendesi ka kjo rendesi ka ajo qe niveli mesatare I shqipetareve eshte15000leke ne muaj qe eshte KULMI I kulmin te varferise

  Përgjigju
 • Kiko: 13/12/2020 21:22

  E ka fallco ashtu si 99.9999991 e shqiptarve te tjere.

  Përgjigju
 • Kaltra: 13/12/2020 20:52

  Keta kane hallin e tyre nuk duan tja dine per Klodjanin,kane marr udhezime ta djegin vendin .Parti hajdutesh dhe hijenash.

  Përgjigju
 • tosi: 13/12/2020 20:50

  Sharebajga Floida kerpacja surratalienja, surratufoja mund ta blej xhupin dhe me fije ari por ajo nuk terheq asnje mashkull sepse eshte shpifarakja me e madhe e planetit qe me urdher te Nafije dybekut te babaxhikes paguan femijet qe marrin pjese ne proteste dhe lristat erotiko naziskine te Haremit te Jales. Shkofte ne ferr kjo monster.

  Përgjigju
  • Emigranti: 14/12/2020 02:39

   E ka blere me djersen e b....s.×

Lajmi i fundit

John

Sulmi me armë në zyrën elektorale në Kavajë, Basha: Atentat ndaj PD-AN nga Rama që e di që të dielën do humb (VIDEO)