Apeli e la në burg, Gert Shehu në gjykatë: Dua të iki në shtëpi se jam djalë i vetëm, dua të marr ilaçe

Apeli e la në burg, Gert Shehu në gjykatë: Dua të iki në shtëpi se jam djalë i vetëm, dua të marr ilaçe

1672228975_1670401014finalprojekt.00241303.Still0011.jpg

31-vjeçari Gert Sehu që goditi me grusht Sali Berishën është lënë sot në burg nga Gjykata e Apelit. Shehu ka qenë i pranishëm në seancë. Ai ka thënë se do që të ikë në shtëpi se është djalë i vetëm dhe do që të marrë ilaçet.  


Lajmi kryesor:

Goditi me grusht Sali Berishën, Gjykata e Apelit lë në burg Gert Shehun! 31-vjeçari: Dua të iki në shtëpi, jam djalë i vetëm dhe kam ilaçe për të pirë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Berisha ankohet në Strasburg! Kërkon lirinë: Drejtësia shqiptare nuk më dëgjoi. Vendimet zbardhen me vonesë

Berisha ankohet në Strasburg! Kërkon lirinë: Drejtësia shqiptare nuk më dëgjoi. Vendimet zbardhen me vonesë