Apeli i dha vulën e PD-së, në seli militantët nisin festën, e thërrasin në emër! Sali Berisha i burgosur në shtëpi

 

Në selinë e Rithemelimit ka nisur festa pasi gjykata e Apelit legjitimoi vulën dhe logon e PD-së Sali Berishës.

Një grup militantësh tek dera e selisë nisën të kërcenin dhe të thërrisnin emrin e Sali Berishës, i cili prej dhjetorit 2023 vijon të jetë në masën e sigurisë arrest shtëpie pasi është në hetim për korrupsion për aferën e privatizimit të ish kompleksit Partizani

 


Lajmi kryesor:

Bie alibia e komplotit të Drejtësisë: Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, s'pranon ankimimin e Bashës


S.G/I.M/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol