Aplikacioni që po çmend rrjetin, shikoni si do duken VIP-at të plakur (FOTO)

Aplikacioni që po bën namin për momentin quhet FaceApp dhe fotot duken natyrale dhe shumë reale. Ashtu si filtrat e Snapchat-it me fytyrën e bebit dhe atë të seksit të kundërt, edhe ky aplikacion po pushton të gjitha rrjetet sociale duke ju çuar pas në kohë.

Të shumtë ishin edhe VIP-at që nuk i rezistuan tundimit për ta provuar këtë filter dhe për t`i ndarë fotot me të gjithë njerëzit.

Bes Kallaku

Almeda Abazi

Tolgahan Sayisman

Jul Deda dhe Ermal Mamaqi

Alfio Rrotani

1/5
A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tërmeti i 26 Nëntorit, a keni besim se përgjegjësit do të ndëshkohen?

Komento

Komente

  • Tuçi: 17/07/2019 10:19

    E paskeni bërë besim si Viktor Zhusti.

    Përgjigju