Arlind Ajeti huazohet te Crotone

Arlind Ajeti huazohet te Crotone
Tashmë është zyrtare, Arlind Ajeti është lojtar i Crotones për edicionin 2017-2018.
 
Arlind Ajeti është huazuar nga Torino, pasi nuk gjeti shumë hapësirë në edicionin e kaluar.
 
Për mbrojtësin kuqezi kishin shfaqur interes edhe SPAL në Serinë A, Palermo në Serinë B, por edhe Freiburgu në Bundesligën gjermane, por në fund Crotone arriti që të bindte lojtarin dhe klubin.
 
Crotone është skuadra e tretë italiane, me të cilën Ajeti do të luajë në Serinë A pas Frosinones dhe aventurës te Torino.dy.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Rama 2 orë takim me Kurtin në ‘Vilën 30’, në fokus të bisedimeve marrëveshja me Serbinë

Rama 2 orë takim me Kurtin në ‘Vilën 30’, në fokus të bisedimeve marrëveshja me Serbinë