Arrestimi i Vangjush Dakos, Paloka: Nuk flet për Ramën dhe i garanton dalje të shpejtë nga burgu! Drejtësia e reformuar, regjia nga Yuri Kim

Arrestimi i Vangjush Dakos, Paloka: Nuk flet për Ramën dhe i garanton dalje të shpejtë nga burgu! Drejtësia e reformuar, regjia nga Yuri Kim

1678188568_800063248acd1ee60.jpg

Edi Paloka ka reaguar për arrestimin e Vangjush Dakos duke thënë se gjithcka është organizuar nga Edi Rama dhe Yuri Kim.

“Një javë pasi e kishin marrë vesh dhe minjtë e bodrumeve të bashkisë Durrës, u shpall arresti për Gjushin. Del Tahiri, hyn Gjushi. Sigurisht pas mbarimit të zgjedhjeve. Çdo gjë me regji qendrore.

Marrëveshjet alla Rama me limonat e tij të shtrydhur vazhdojnë po njësoj. Askush nga ata nuk hap gojën për Ramën dhe ky ju garanton daljen e shpejtë nga burgu dhe sigurimin se milionat nuk ju a prek askush.

Gjushi madje duhej të blinte e manipulonte dhe zgjedhjet e fundit në Durrës përpara se të shkonte “me pushime”.

Kjo është drejtësia e reformuar.

Skenari: Edvin Rama

Regjia: Yuri Kim”, shkroi Paloka.


Lajmi kryesor:

Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon opozita! Berisha: Mbahet në burgun e VIP-ave që përcaktojnë kushtet njësoj si Escobar-i! Salianji: SPAK të godasë mafien politike


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Sa i madh paska qenë 'halli' i Gaz Bardhit që po sfidon edhe SHBA?!

Sa i madh paska qenë 'halli' i Gaz Bardhit që po sfidon edhe SHBA?!