Arrestohet shqiptari pranë kufirit grek me 4 kg marijuanë

Arrestohet shqiptari pranë kufirit grek me 4 kg marijuanë

Një shqiptar u arrestua në kufirin greko-shqiptar me mbi 4 kilogramë marijuanë.

Shqiptari, mosha e të cilit nuk bëhet e ditur e as identiteti, u kap në Kestrini, Igumenicë duke kaluar me këmbë e duke mbajtur një çantë shpine brenda të cilës u gjetën dhe sekuestruan 3 pako me 4 kg 370 gram marijuanë ndërkohë gjatë kontrollit trupor, në xhup iu gjetën dhe sekuestruan 1.6 gram hashash.

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori