Artan Hoxha përballet me të papriturën në emision, gazetari shfaqet si kurrë më parë

Jemi mësuar që ta shohim gjithnjë në panelet e emisionet me kërshëri për të mësuar atë që jo shumëkush e thotë me zë dhe figurë sa i përket botës së krimit.

Megjithatë, ditën e djeshme, Artan Hoxha u përball me një situatë krejtësisht të papritur teksa ishte i ftuar në "Top Show".

Ai festonte ditëlindjen dhe bashkëshortja zgjodhi që t'i bënte një surprizë "live". Ajo erdhi në studio me një buqetë me lule dielli dhe e uroi nën syrin e qindra njerëzve që po e ndiqnin.

Momenti kur Artan Hoxha surprizohet nga gruaja e tij

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Deklarata e ambasadores Yuri Kim, a duhet ta pranojë Basha marrëveshjen për Reformën Zgjedhore?

Komento

Komente

 • Eri: 04/09/2019 17:20

  bejto po nenes dhe gruas tende kush ju a sjelle,SE tyduhet te tregojne SE qenke koke e madhe ,qenke nga ato te zbriturit nga malet nuk ke faj,

  Përgjigju
 • Ich: 04/09/2019 15:04

  Jet t lumtur Tano

  Përgjigju
 • Qytetari: 04/09/2019 15:02

  Edhe 100, o njesh, qe sakrifikon veten dhe jo vetem per te verteten, por s'e di sa e meritojme o bos

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 04/09/2019 12:48

  Bravo. GAzetar I devotshem dhe i palodhur

  Përgjigju
  • Bejdo Hoxha: 04/09/2019 15:22

   Gruaja i sjell lule ketij. PO kesaj kush ja sjell.×

Lajmi i fundit

John

Kryeministri italian Conte: Pas sakrificash, e meritojmë të buzëqeshim sërish