As fara, as ujë...kontrolle tifozëve edhe nën kapuçat e xhupave (VIDEO)

Ka nisur hyrja e tifozëve në stadium. Tifozët i janë nënshtruar kontrolleve të rrepta. Siç shihet në videot e sjella në Shqiptarja.com, tifozët nuk u janë lejuar që të marrin asnjë send me vete, as ujë, as fara që e kemi parë shumë shpesh në ndeshjet shqiptare.

 


Lajmi kryesor:

Ndeshja historike! Spektakël dhe emocione në 'Air Albania', 20 mijë flamuj kuqezi në stadium, 1 mijë policë garantuan siguri (FOTO+VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me SHBA-të, sipas jush a duhet ta përjashtojë Basha nga grupi i PD-së Sali Berishën?×

Lajmi i fundit

John

Ylli i futbollit, Michael Ballack humb tragjikisht të birin në moshën 18-vjeçare