Askush nuk e vuri re ndryshimin e 'Zonjës së Parë' (FOTO)

Bora dhe Ilir Meta

'Zonja e Parë' e Shqipërisë Bora Meta , vajza e presidentit Ilir Meta dhe kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi është shfaqur ditën e sotme krah babait të saj, në foton ku ai njoftoi se është nderuar me çmimin 'Luani i Artë' .

Bora Meta duket se ka pësuar një ndryshim që nga dalja e fundit publike.

 Ajo është shfaqur me një veshje paska më serioze se zakonisht dhe me një model flokësh ndryshe dhe me një ngjashmëri më të dukshme me të ëmën. 

Foto e postuar nga presidenti Ilir Meta në momentin e marrjes së mandatit

Foto e postuar ditën e sotme nga ceremonia e marrjes së çmimit 'Luani i Artë' 

 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento

Komente

 • donela: 16/07/2019 17:07

  Familje shtangistesh,se zyren e presidences e turperojne familjarisht.

  Përgjigju
 • ERP: 15/07/2019 10:01

  Pavaresisht perpjekjeve, hajdut ngelesh

  Përgjigju
 • Vlora: 15/07/2019 07:53

  Jane me gusto ne veshje apo jo.

  Përgjigju
 • Miti: 14/07/2019 15:49

  Keta po ti lyesh me jeshile dalin fiks si familja e Shrekut. E prishin nje cike se jane dobesuar Shreku me Fionen.

  Përgjigju
 • Tuçi: 14/07/2019 14:36

  Familja Adams

  Përgjigju
 • atdhetari: 13/07/2019 21:20

  çfarè éshté kjo familje majmunésh, jo gomari i arté po goari i arté

  Përgjigju
 • atdhetari: 13/07/2019 21:19

  çfarè éshté kjo familje majmunesh . jo gomari i arte po gokari i arté

  Përgjigju
  • Kosta: 13/07/2019 21:55

   Hahahahahaaa

 • O tej: 13/07/2019 21:02

  Hya hya hya....

  Përgjigju
 • Ariu: 13/07/2019 20:52

  Kësaj në fakt i takon Gomari i artë.

  Përgjigju
 • undheti: 13/07/2019 20:25

  familia me e shpifur ne bot

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Dëshmitë e rralla në librin e autorit italian për ngjarjet e Luftës së Parë Botërore: Historia e Shqipërisë dhe roli i saj në vorbullën e luftës