Atentat në Elbasan/ Zona e 'blinduar' nga Policia, Report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes, viktima brenda në makinë

Report Tv ka sjellë pamje nga vendi i ngjarjes ku u regjistrua atentati vetëm pak minuta më parë. Siç shihet në pamje, viktima ishte ende në makinë, teksa më pas është transportuar drejt morgut të qytetit. Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.

1620759051_makina2.jpg


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Ekzekutohet me silenciator 41 vjeçari në makinë në sy të gruas! Vite më parë iu vra vëllai dhe kushëriri, lidhja me 2 vrasjet e bujshme të korrikut 2020! 2 autorët në kërkim (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

Mero Baze: Gërdeci vlen si gjyq për lidhjet politike që çuan tek masakra