Atentat në Vlorë, 40-vjeçari njihej me pseudonimin 'Geçe', larja e hesapeve pista e hetimit

Atentat në Vlorë, 40-vjeçari njihej me pseudonimin 'Geçe', larja e hesapeve pista e hetimit

40-vjeçari Gentjan Qarri që u ekzekutua në Vlorë njihej edhe me pseudonimin "Geçe", ndërsa më parë ka qenë i dënuar për drogë në Itali. Për shkak  të këtij dënimi, dyshohet se një nga pistat e ekzekutimit të jetë edhe ajo e larjes së hesapeve. Qarri ka kryer 11 vite burg në Itali dhe kishte 3 vite që kishte përfunduar dënimin.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet me 20 plumba Gentjan Qarri në Vlorë! Gjendet e djegur një makinë me targa greke dhe një armë brenda saj, dyshohet e autorëve! Viktima i dënuar me 11 vite burg për drogë në Itali


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e pedagogëve për rritjen e pagës?×

Lajmi i fundit

Tetori rozë,  i rremë, i Sali Berishës

Tetori rozë,  i rremë, i Sali Berishës