Atentati ndaj biznesmenit në Sarandë, shenjat e plumbave në mur dhe xhama, pamje nga vendi i ngjarjes

1624176291_Screenshot1.jpg

Këto janë pamjet nga vendi i ngjarjes ku u qëllua biznesmeni Spiro Iljadhi 35 vjeç ndërsa plumbat kanë kapur rastësisht edhe pushuesin Marin Jano, 33-vjeç. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga gazetari Limos Dani, shenjat e plumbave kanë mbetur në mur dhe në xhama.

1624176280_Screenshot2.jpg


Lajmi kryesor:

Qëllohet me 20 plumba pronari i 'Orange' në Sarandë, në gjendje të rëndë te Trauma! Plagoset edhe pushuesi! Autorë, 2 vëllezër e shoku i tyre nga Tepelena! Policia: Shkak një konflikt i çastit


  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Pas Budapestit, edhe Praga do të ketë një shesh me emrin “Skënderbej”, Veliaj: Mirënjohje kryebashkiakut Zdenek Hrib dhe Këshillit Bashkiak të Pragës për nismën