Atentati ndaj Preng Gjinit/ Kush është prokurori i 'dosjeve të nxehta' që do bëjë hetimet

Atentati ndaj Preng Gjinit/ Kush është prokurori i 'dosjeve të nxehta' që do bëjë hetimet

Leonard Filopati është prokurori i cili do të zhvillojë hetimet për atentatit ndaj Preng Gjinit gjatë pasdites së djeshme. Filopati ka në dorë edhe një tjetër shumë të bujshme, atë të rrëmbimit dhe zhdukjes së Jan Prengës.


Lajmi kryesor:

6 të shoqëruar për atentatin në Tiranë/ Gjini ndërroi makinën 10 min para shpërthimit të telekomanduar! Kushëriri: S'kishte karburant te 'ML-ja'! Sekuestrohen tabulatet e telefonave


B.K./er.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Veliaj me të rinjtë socialistë: PS e vetmja forcë që mbështet rininë, përballja me ide e çon vendin përpara

Veliaj me të rinjtë socialistë: PS e vetmja forcë që mbështet rininë, përballja me ide e çon vendin përpara