Atentati në Elbasan ku u plagos Nuredin Dumani, shoqërohen në polici disa persona

Burime për Report Tv, bëjnë me dije se disa persona janë shoqëruar në polici, pas atentatit ndaj Nuredin Dumanit, i cili mbeti i plagosur.


Lajmi kryesor:

Report Tv siguron foton ekskluzive të Nuredin Dumanit në momentin e arrestimit! Shkoi të vriste Talo Çelën, por mbeti vetë i plagosur! Shoqërohen për moskallëzim krimi 2 mjekë dhe 1 infermier në Fier


M.Q./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore