Atentati në ndaj Preng Gjinit/ Forca të FNSH-së në  drejtim të Mirditës (VIDEO)

Pas atentatit të ndodhur në Tiranë, forca të shumta të FNSH-së janë nisur në drejtim  të Mirditës, si një pistë e dyshuar për të kapur autorët. Atje është vendlindja e tij dhe familja me të cilën kanë hasmëri.


Lajmi kryesor:

Atentat me tritol makinës së vëllait të Tonin Gjinit i vrarë një vit më parë! Të plagosur dhe dy kalimtarë, një 14 vjeçar dhe një italian. Pamjet e atentatit (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    I ftohti polar, a jeni dakord me vendimin e Ministrisë së Arsimit për të mbyllur shkollat?×

Lajmi i fundit

John

Friedrich Merz konfirmohet në krye të CDU-së, Basha: Pres të punojmë më afër së bashku për të ardhmen europiane të Shqipërisë